درباره ی ما

درباره آفرینش

تاریخچه

از سال 93 تا 96 صرفا به گردآوری و تحقیق محتوا پرداخته شد و در سال 96 وبسایت تاسیس و بخش آموزش مجازی راه اندازی شد. پس از استقبال بازدیدکنندگان سایت ، اولین سمینار حضوری در یک جلسه در بهمن سال 97 در سالن همایش های علمی کاربردی خرم آباد برگزار گردید .
سال 98 همزمان با تحقیقات میدانی گسترده ، سمینار های حضوری متعددی با توجه به استقبال زیاد علاقمندان برگزار شد و همچنین برنامه هایی جهت برگزاری سمینارهای حضوری در شهرهای دیگر کشور مقرر بود که به دلیل همه گیری ویروس کرونا این برنامه ها به حالت تعلیق درآمد.
با این حال ، بخش تحقیقات گروه تحقیقاتی آفرینش از این فرصت استفاده و به افزایش کیفیت مطالب میپردازد. همچنین به دلیل عدم رعایت حقوق کپی رایت مطالب ، ترجیح داده میشود مطالب تخصصی فقط در سمینار های حضوری ارائه داده شود .

اعتقادات ما

ما به خدا ، الله یگانه ایمان داریم.
ما به معاد و روز رستاخیز ، عدالت الهی ، نبوت  ،امامت معتقدیم.
ما به اسلام و قرآن ایمان داریم.و معتقدیم همه ادیان الهی حامل یک پیام اند و کامل ترین دین و مذهب به ترتیب اسلام و شیعه 12 امامی است.
ما معتقدیم روح خداوند در تک تک انسان ها وجود دارد و قابل شکوفایی است.
ما به منظم و قانون مندی جهان هستی معتقدیم

هدف و ایدئولوژِی

خلاصه ی کل فعالیت های ما به این جمله ختم میشه :
( خودتو پیدا کن ، بقیه چیزا تو گوگل پیدا میشه  ).

به نظر من هر انسان با رسالتی به این دنیا میاد. و این چیزیه که وقتی میخواد از دنیا بره حس خوب یا بد رو بهش القا میکنه. اینکه آیا رسالتش رو پیدا کرده و انجامش داده یا نه . این هدف میتونه هرچیزی باشه . از خوشبخت کردن یک نفر یا بدنیا آوردن و تربیت یک کودک ، شاید هم شناخت خودش و دنیای اطراف ..

به هرحال رسالت شخصی من به عنوان مدیرگروه تحقیقاتی آفرینش اینه که علیرغم لذت بردن از تک تک لحظات زندگیم ، تا جایی ک میتونم حس خوب و خوشبختی رو به دیگران هم بدم. همچنین از سالها پیش مشغول پیدا کردن خودم و درکی از جهان هستی و شناخت بهتر خدا هستم . نتایج این تحقیقات رو با دیگران به اشتراک میگذارم.

امنیت و اعتبار

– دارای مجوز مرکز فناوری اطلاعات رسانه های برخط
– دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
– دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت کشور
– دارای پروانه کسب و کارهای مجازی از دبیرخانه نظارت بر اصناف
– کاملاً ایمن شده و استاندارد با پروتکل امنیتی SSL
( با کلیک روی تصاویر اعضای تیم ، رزومه آنها قابل مشاهده است)
ssl
logo-samandehi

افراد تیم ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 7 =